Зданюк Тетяна Вікторівна

Посада:старший викладач кафедри німецької мовиZdanjuk T.V

 Вчений ступінь: кандидат педагогічних наук

 Нагороди: Грамота за вагомий внесок у розвиток науково-дослідної, навчально-методичної, організаційної та виховної роботи на факультеті іноземної філології.

 Тематика наукових досліджень:

Формування у студентів методичної компетенції вчителя іноземної мови; освітні реформи в університетах Німеччини.

 Курси, що читає: практичний курс німецької мови, практичний курс іноземної мови, друга іноземна мова.

 Додаткова інформація:

У 2003 році закінчила Кам’янець-Подільський державний університет, факультет іноземної філології. У 2005 році закінчила магістратуру у вищезазначеному виші за спеціальністю «Німецька мова та література».        З 2003 року викладає німецьку мову у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. З 2007 по 2010 роки навчалася в аспірантурі на кафедрі історії педагогіки та порівняльної педагогіки Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. У 2011 році у спеціалізованій вченій раді К 64.053.06 Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди відбувся успішний захист дисертаційного дослідження на тему «Реформування університетської освіти у Німеччині другої половини ХХ ст.» та присвоєння вченого ступеня кандидата педагогічних наук.

Старший викладач Зданюк Т.В. проходила річне стажування у Німеччині. В своєму доробку має 28 наукових та навчально-методичних праць.