Кафедра германських мов і зарубіжної літератури

заруб_склад

Склад кафедри:

1. Кеба Олександр Володимирович – завідувач кафедри германських мов і зарубіжної літератури, доктор філологічних наук, професор
  2. Шулик Поліна Львівна – кандидат філологічних наук, професор кафедри, заступник декана факультету з наукової роботи
  3. Кшевецький Володимир Сергійович – кандидат філологічних наук, доцент, декан факультету
  4. Лаврова Алла Олександрівна – кандидат філологічних наук, доцент
  5. Семелюк Роман Миколайович – кандидат філологічних наук, старший викладач
  6. Голубішко Ірина Юріївна – кандидат філологічних наук, доценm
  7. Притуляк Віктор Григорович – кандидат філологічних наук, старший викладач

Фахова кафедра літератури почала функціонувати в Кам’янець-Подільському педагогічному інституті з 1948 року. Очолювала її тоді відомий вчений і методист, кандидат філологічних наук Є.М. Гінзбург. У 1965 році внаслідок реорганізації кафедр філологічного факультету було утворено кафедру української, російської та зарубіжної літератури. Повну історію кафедри Ви можете знайти за цим посиланням.

Напрямки наукової роботи кафедри.

Публікації викладачів кафедри

Перелік дисциплін вільного вибору студента на 2017-2018 н.р: