Мюзикл для школярів

Свято музики, танців і спілкування – це студенти К-ПНУ імені Івана Огієнка завітали до Кам’янець-Подільської спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (директор школи-інтернату            Мельник В. І.).

На сцені розгортався справжній мюзикл: за сюжетом, чарівна Попелюшка (студентка ІІ курсу факультету КСПП Вікторія Рубановська) шукає собі принца. І гості з різних країн намагаються завоювати серце красуні: і музикант, який грає на тромбоні (Іван Турик, студент ІІ курсу фізико-математичного факультету), і французький поет (Арсен Нгагонго, студент І курсу фізико-математичного факультету), і хлопець, що грає на гітарі (Тарас Воробець, студент ІІ курсу природничного факультету).

Динамічності сюжету додавали також виступи дівчат-черлідерш (Поліщук Вікторія, Башинська Світлана, Байрамова Олена, студенти факультету фізичної культури) і танцівниць хіп-хопу (Заяць Христина, Лазурко Марія, Костюк Олеся, Полотило Олеся, студенти І курсу факультету КСПП). Влада Джурик, студентка І кусу факультету КСПП, провела майстер-клас зі створення цікавинок з повітряних кульок. Студентка ІІ курсу факультету української філології та журналістики Вікторія Кравчук заспівала зі сцени японською мовою. Зворушив глядачів і романтичний вальс у виконанні Олександра Кружильного (студента І кусу факультету української філології та журналістики) та Лізи Ставської (студентки І курсу природничого факультету).

Харизматичні ведучі Михайло Біляк (студент ІІ курсу історичного факультету) та Костянтин Норкін (студент І курсу історичного факультету) англійською мовою коментували те, що відбувалося. Загалом зі сцени звучало 6 мов: англійська, болгарська, німецька, французька, іспанська та японська.

Музичний супровід свята забезпечив Влад Рогуцький (студент І курсу історичного факультету).

Після завершення концерту студенти вручили учням приємні подарунки. Спонсорами стали Співак Максим Вікторович і Трофименко Сергій Олександрович – представники магазину «Комфорт».

Благодійний захід до Міжнародного дня інвалідів організували викладачі кафедри іноземних мов факультету іноземної філології: завідувач кафедри –  професор Уманець А. В., доценти Трофименко А. О., Попадинець О. О., старші викладачі Крук А. А., Глушковецька Н. А.