Підготовка до участі в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури

У період з 26 лютого по 2 березня 2018 р. на факультеті іноземної філології проводились навчально-тренувальні збори, що мали на меті підготовку школярів до участі в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури.

Гостями факультету були юні полоністи Гайдов Іван та Іванішена Ганна з Хмельницького Технологічного багатопрофільного ліцею із загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура та Шпичко Роберт з Городоцької загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів з польською мовою навчання. Заняття проводила кандидат філологічних наук, ст. викладач кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Стахнюк Н.О.

У вільний від навчання час школярі познайомилися з методичними матеріалами в кабінеті полоністики, поспілкувалися зі студентами та викладачами, здійснили екскурсії містом.