Зв’язки з випускниками

Факультет іноземної філології постійно підтримує зв’язки зі своїми випускниками. Колишні студенти, куди б їх не занесла доля, залюбки відвідують університет і розповідають про своє «доросле» самостійне життя.

Цього разу факультет відвідала Спектор Юлія – випускниця спеціальності «Мова і література (англійська)». Дівчина була старанною студенткою, переможницею всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, гідно представляла університет на міжнародних студентських конференціях, писала наукову роботу з ізраїльської літератури. Завжди займала активну громадянську позицію, брала участь у різноманітних культурно-масових заходах як на факультеті, так і в школах міста під час практики. Дивувала різноплановими талантами, завжди прагнула до самовдосконалення.

28 березня Юлія зустрілася зі своїми викладачами з кафедр германських мов та зарубіжної літератури, слов’янської філології та загального мовознавства і подякувала їм за прекрасну фахову підготовку та дружню, доброзичливу і незабутню атмосферу, що панувала на факультеті під час її навчання. Юля зауважила, що в Ізраїлі її диплом був оцінений у 92,5 бали за 100-бальною системою. Завдяки умінням і навичкам, отриманим тут, Юлія досягла значних успіхів у викладацькій та науковій діяльності. Згадала про навчальні дисципліни, які викладалися в Кам’янець-Подільському університеті на високому рівні – не гірше, а іноді навіть краще, ніж у закордонних вишах. Добрим словом згадала зарубіжну літературу, риторику тощо.

Студентам 3 курсу спеціальності «Мова і література (польська) Юлія розповіла про особливості ізраїльської системи вищої освіти, про своє навчання в Тель-Авівському університеті (Ізраїль) за спеціальністю «Корекційний педагог». Під керівництвом доктора Лагав Орлі вона розробила  методику вивчення шрифту  Брайля, засновану на принципі геометричних перетворень. Авторська методика інклюзивної освіти допомагає їй навчати слабозорих дітей іноземним мовам. Також дівчина викладає англійську мову в одній з ізраїльських шкіл. Незабаром вона захищатиме магістерську роботу, а в недалекому майбутньому планує отримати ступінь доктора наук; експериментальний етап свого дослідження хоче здійснити у Кам’янець-Подільській спеціальній школі-інтернаті для слабозорих дітей.

Юля реалізувала себе не лише як фахівець, але й як любляча мати, дружина і просто гарна людина.