Team Teaching

Ось уже більше місяця волонтерка Корпусу Миру США Ешлі Емерсон та викладачі кафедри англійської мови факультету іноземної філології Мельник І.В., Хохель Д.Ю., Литвинюк О.М., Саволайнен Я.В. працюють у парі. Така форма навчання має назву Team Teaching, суть якої полягає у роботі в команді: волонтер та викладач готують заняття разом, проводять разом, далі обговорюють те, що вдалося досягнути на занятті, роблять висновки.

Студенти характеризують такі пари як динамічні, пізнавальні, цікаві, веселі, адже в одному занятті переплітається досвід викладання українських партнерів з цінним багажем культури носія мови. Викладачі визнають корисність таких занять, де є можливість поділитися досвідом і навчитися чогось нового один в одного.