Відбулася VI міжнародна студентська інтернет-конференція «Англійська мова у міждисциплінарному контексті безперервної освіти»

12-20 квітня 2018 року кафедра англійської мови Кам’янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка у співпраці з ННІ іноземної філології Житомирського державного університету імені Івана Франка, Донецьким національним університетом імені Василя Стуса (м. Вінниця), Університетом Миколи Коперника (м. Торун, Польща) провела VІ міжнародну студентську Інтернет-конференцію «Англійська мова у міждисциплінарному контексті безперервної освіти». У конференції взяли участь 47 студентів.

Окрім згаданих вищих навчальних закладів до конференції долучилися студенти Хмельницького національного університету та Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

На постійному сайті конференції http://englishcontext.kpnu.edu.ua студенти-учасники представили доповіді з актуальних проблем сучасної лінгвістики, літературної семантики, перекладознавства та методики викладання іноземних мов. Робота конференції була організована за такими секціями: когнітивні підходи до мови та мовлення; семантика та використання мови; мовні одиниці в тексті та дискурсі; літературна семантика; перекладознавство; вивчення та навчання другої іноземної мови.

Оргкомітет щиро дякує усім учасникам за активну участь у конференції та сподівається на подальшу плідну співпрацю. Окрема подяка викладачам, які розвивають науковий потенціал студентів та керують їхніми дослідженнями.

Конференція є доброзичливою, конструктивною та безкоштовною, що, сподіваємося, і надалі забезпечуватиме її успіх.