Мюзикл іноземними мовами «Сучасна казка» подорожує школами Тернопільщини

18 квітня та 25 квітня 2018 року з метою профорієнтації викладачі кафедри іноземних мов (завідувач кафедри – професор Уманець А.В., старші викладачі Крук А.А., Глушковецька Н.А.) разом зі студентами немовних спеціальностей факультетів університету, за сприяння ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Копилова С. А., керівника відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки Адамовського В. І., начальника відділу освіти Борщівської міської ради Кашуби Г. Т., начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Мельнице-Подільської ОТГ Герчака С. П. презентували концерт-мюзикл іноземними мовами «Сучасна казка».

Відбулися зустрічі з учнями старших класів Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Борщівського НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика”, Стрілковецького НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – ДНЗ”, Вигодської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дзвиняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Мельнице-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на яких студенти презентували Кам’янець-Подільський національний Університет імені Івана Огієнка.

Актові зали шкіл були наповнені позитивною енергетикою яскравих, креативних, щирих та запальних студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Їм вдалося передати учням часточку своєї душі, створивши атмосферу свята спілкування, пісні, танцю… Заохочені теплим прийомом, підтримкою, зацікавленими очима дітей та спільною справою, вони показали справжню казку!

Від спілкування з учнями викладачі та студенти одержали потужний творчий заряд до нових звершень. А обмін контактами, спільне селфі та запрошення відвідати інші школи області тільки посилили ефект. Тепле спілкування та запальні пісні в автобусі дорогою додому сприяли вивершенню мажорної тональності проведеного разом дня.