Студент дня: Марія Фотій

Студентський меридіан» продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. І «студентом дня» сьогодні стала Марія Фотій, студентка 4-го курсу факультету іноземної філології.

Яке твоє улюблене місце в університеті? Їдальня – найкраще місце для «приборкання» голодних студентів. Саме тому воно автоматично отримує статус «найулюбленіше». Також люблю «зависнути» трохи в коридорі. Там і до іспиту підготуєшся, і вивчиш матеріал необхідний для заняття, знімеш стрес і  перекусиш.

Який ідеальний обід студента? Тут усе просто: студент не обідає. Голодний студент – це студент у роздумах адже насичується їжею розумовою.

Що робити, якщо запізнюєшся на заняття? Студент не запізнюється, він трохи затримується. А якщо не затримується, значить він у глибоких роздумах над тим, як це пояснити викладачеві…

Як готуватися до сесії? Ну, до лотереї, як правило, не готуються, але якщо ти володієш хоча б найпримітивнішими термінами з предмету, викладач «упізнає» тебе в обличчя (а можливо, ще й на ім’я назве). Це, мабуть, означатиме, що ти відвідував заняття. Отже, позитивний результат тобі забезпечений.

Побажання до сторіччя університету. Викладачам – терпіння і сил, студентам – дипломів і кар‘єри, абітурієнтам – сім раз подумайте, один раз відріжте! А потім із гордістю блукайте коридорами університету, прямуйте до їдальні й учіться «грати в карти», а університет видасть вам усі козирі!

Діана Яцишин, студентка 2 курсу факультету іноземної філології