Угода між Університетом Огієнка та Goethe-Institut

Підписання угоди між Університетом Огієнка та Goethe-Institut в Україні в особі ректора Сергія Копилова та директора Беате Кьолер про співробітництво у підготовці та підвищенні кваліфікації викладачів німецької мови, а також у сприянні розвитку німецької мови у Кам’янці-Подільському.
Goethe-Institut в Університеті Огієнка впроваджуватиме програму «Вчимося навчати німецької».

Угода з Гете Інститутом України – надзвичайно важлива для університету і є гарним результатом багаторічної співпраці, адже, імплементуючи у навчання нову концепцію викладання, студенти вже на місцях, у школах, зможуть використовувати найновітніші розробки з методики та дидактики викладання, випробовувати їх на практиці, щоб українська освіта модернізувалася не лише за формою, а й за змістом. Сподіваємося, що підписання угоди сприятиме популяризації німецької мови та покращенню мовної компетенції студентів саме з німецької мови, що, у свою чергу, збільшить інтерес майбутніх студентів до нашого навчального закладу.