Навчання польської мови (як іноземної) в Україні

У вівторок, 16 жовтня, студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів польської філології мали можливість відвідати методичний курс «Навчання польської мови (як іноземної) в Україні», який був організований  Фондом Свободи і Демократії при співпраці з факультетом іноземної філології Кам`янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

Спочатку, Пані Марта Ковальська розповіла як варто розпочинати навчання польської мови. Студенти змогли знову відчути себе початківцями.

Далі, Пан Єжи Ковалевський представив підручники та посібники, сучасні та старі, розповів про типові помилки, кумедні ситуації. Пан Єжи та Пані Марта Ковалевські – лектори польської мови з понад 20-річним стажем викладання на сході (Україна, Білорусь), автори чисельних підручників, які користуються попитом серед вчителів польської мови. В кінці, студенти отримали сертифікати та змогли обрати будь-який підручник із представлених.

Інформація з сайту відділу міжнародних зв’язків університету