Від імені всього факультету іноземної філології вітаю професорсько-викладацький склад, студентів та весь колектив Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зі 100-річчям від дня заснування!!!

Наш університет – це один із найстаріших вишів України, котрий пройшов великий і славний шлях, переживши кардинальні зміни суспільно-політичного й економічного ладу, безліч реформ у системі освіти, реорганізації тощо. І на цьому шляху університет не зрадив своєму високому призначенню – забезпеченню науки, економіки, школи, спорту висококваліфікованими кадрами. Його випускники плідно і творчо працюють на найважливіших посадах у державних, дипломатичних та громадських структурах.

Колектив закладу нині успішно реалізує покладені на нього завдання. Завдяки жертовності, патріотизму тисяч людей, які в різні часи пов’язали з університетом свою долю, він завжди був і продовжує бути осередком національної культури, флагманом вищої освіти в Україні.

Цього святкового навчального року бажаю молодості душі, твердості духу, нестримності в науковому пошуку, завзяття у справі виховання молоді, далекоглядності в задумах, нових перемог і вагомих здобутків! Плідних успіхів на ниві освіти і науки, міцного здоров’я, щастя, радості та добра всім нам!

Хай у нашому колективі завжди панує злагода, взаєморозуміння й творча атмосфера! Бажаю колегам і студентам довголіття, процвітання, творчих злетів на благо держави!

декан факультету іноземної філології В.С. Кшевецький