Благодійний концерт-мюзикл «Across the Globe»

4 грудня 2018 року за сприяння ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Копилова С. А., керівника відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки Адамовського В. І. відбувся захід до Міжнародного дня інвалідів. Організатором виступила  кафедра іноземних мов факультету іноземної філології (завідувач кафедри Уманець А. В.)

Музична феєрія, яка панувала у стінах спеціальної школи-інтернату         І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (директор школи-інтернату Мельник В. І.), зачарувала всіх – дітей і дорослих. Казкова кругосвітня подорож перенесла учнів на різні материки, асимілювала їх у полікультурне різномовне середовище, занурила у чарівний світ музики та танців.

Розпочалась подорож з Латинської Америки. Динамічний виступ дівчат-черлідерш (Власова Аліна, Сінкевич Вікторія, Куткіна Тетяна, Столярчук Катерина, студенти факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) переніс глядачів у міські райони Ріо-де-Жанейро та запалив енергією весь зал.

Поважна, розмірена Європа… Віртуально вихованці закладу відвідали незабутню Францію. Всю красу та мелодійність мови допомогли відчути студенти-поліглоти історичного факультету, які створили незабутню композицію “Je t’aime” (спів – Ковтуняк Катерина, танцювальний супровід – Пацан Діана та Корженко Артур). Душевна та прониклива пісня не залишила байдужим нікого. Лунала також поезія Василя Симоненка у французькому перекладі (Довга Аліна, студентка І курсу факультету української філології та журналістики).

Стара добра Великобританія вразила середньовічними мотивами та ірландськими танцями (Ставська Єлізавета, Концунтейло Марія, Болюк Ангеліна – студенти ІІ курсу природничого факультету).

Манірна Німеччина відкрилася новими незвичайними фактами. Майстер-клас зі створення цікавинок з повітряних кульок та різні фокуси (Джурик Владислава – студентка ІІ курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) доповнили враження про країну та викликали у глядачів позитивні емоції.

Подорожуючи Східною Європою, маленькі вихованці захоплено слухали ритмічну молдавську пісню “Sub Pielea Mea”, яку майстерно виконував Воробець Тарас, студент ІІІ курсу природничого факультету, та були зачаровані мелодійною польською піснею “Nie powiem jak” у виконанні Кавунець Анни, студентки ІІ курсу економічного факультету.

Далека, незвідана Азія… Студентка ІІІ курс факультету української філології та журналістики Кравчук Вікторія виконала японську пісню “Escape
”. Глибока індійська культура була представлена піснею “Sanam Teri Kasam” у виконанні Рубановської Вікторії, студентки ІІІ курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, та індійським танцем (Ставська Єлізавета, Концунтейло Марія, Болюк Ангеліна – студенти ІІ курсу природничого факультету). Сучасні джазові ритми «September» (Турик Іван, студент ІІІ курсу фізико-математичного факультету) перегукувалися з східними мотивами. Запальна корейська пісня “Bboom Bboom” (Кравчук Вікторія) не залишила байдужим нікого. Мелодійна турецька пісня “Mey” (Рубановська Вікторія) запала у душу дорослим і дітям завдяки душевному виконанню.

Енергійний хіп-хоп (Заяць Христина, Лазурко Марія, Костюк Олеся – студенти ІІ курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) не давав учням нудьгувати і запалював зал.

Час збіг непомітно.

Закінчилась навколосвітня подорож у Сербії. Емоційне виконання хіта «Molitva» (Баранюк Інна, студентка ІІ курсу природничого факультету) та загальний вихід учасників мюзиклу  зірвали оплески вдячних глядачів.

Харизматичні ведучі Біляк Михайло (студент ІІІ курсу історичного факультету) та Норкіна Анастасія (студентка ІІ курсу природничого факультету) супроводжували дітей у віртуальній подорожі та англійською мовою коментували всі події. Загалом зі сцени звучало 10 мов: англійська, німецька, французька, сербська, польська, молдавська, турецька, індійська, корейська та японська.

Музичний супровід свята забезпечив Віталій Смірнов (студент І курсу фізико-математичного факультету).

Після завершення концерту студенти вручили учням приємні подарунки.

Кафедра іноземних мов