Не лінуймося робити добрі справи! Give in to giving!

День Святого Миколая – довгоочікуване свято для дітей і дорослих. Це день, коли ми усі намагаємося робити добрі справи і приносити радість іншим.

У грудні студенти академічної групи Fil1-B16 ініціювали збір коштів на подарунки для дітей-сиріт до дня Святого Миколая. До них долучилися інші групи факультету іноземної філології.

За допомогу дякуємо студентам академічних груп:

Fil1-B17

Fil1-B16

Nim1-B15

Ang1-B18

Ang1-B17

Fil1-B18

Ang1-B16

Це не перший волонтерський досвід студентів групи  Fil1-B16.

У березні 2018 року за ініціативи волонтера Корпусу Миру США в Україні Ерін Гатчінс та сприяння завідувача кафедри англійської мови Галайбіди О.В. і декана факультету іноземної філології Кшевецького В.С. студенти взяли участь у волонтерському таборі “Camp of Empathy”, який проходив у Кам’янець-Подільській спеціалізованій школі для дітей із вадами зору.

Ось їхні враження:

«Разом зі школярами різного віку ми проводили уроки толерантності і обговорювали такі проблеми:

* Залякування

* Засудження інших

* Шантаж

* Негативні впливи на особистість

* Різні види залежності

* Приниження

Ми поділилися нашим досвідом та вислухали думки усіх дітей,грали різні навчальні ігри, які допомогли їм краще зрозуміти проблеми сучасного суспільства.

Цей захід не був моїм першим досвідом волонтерства, адже я вважаю, що ми всі повинні допомагати тим, хто цього потребує. Але як на мене, це був найемоційніший захід із всіх, в яких я брала участь, адже ми працювали з дітьми. Для дорослих важливо ділитися своїми знаннями з дітьми, щоб вони розуміли, що потрібно говорити про різні труднощі, вирішувати, а не боятися їх. Мені подобалося спілкуватися з дітьми і вчитися у них. “Табір співчуття” – це чудовий захід, я щаслива, що була його частиною».

Віка Шарабріна

“Чесно кажучи, я боялася працювати з дітьми вперше, адже я не мала жодного уявлення, чи зможу я донести школярам важливе повідомлення цього дня або чи дослухаються вони до мене, адже це була спеціалізована школа для дітей із вадами зору. Але як з’ясувалося, ці діти дуже дружні. Вони надихнули мене на подальшу працю у сфері волонтерства.

Загалом, це був незабутній досвід, і я щаслива що стала частиною «Табору співчуття».

Іра Шахова

“Щодо мене, я була дуже рада взяти участь у цьому заході. Це був чудовий досвід, я мала можливість поспілкуватися з дітьми різного віку і обговорити дуже важливі речі, які повинна знати кожна людина. На мій погляд, усім варто спробувати себе у сфері волонтерства, це є важливий досвід для кожного».

Олена Рибчинська

“Цей досвід був дуже цінним для мене. Я зустріла нових людей, особливо дітей, які вразили мене. Вони були дуже щирими та відкритими. Мені сподобалося спілкуватися з ними, і було так багато моментів, які змусили мене замислитися про мої власні вчинки. Для мене це був прекрасний день, сповнений незабутніх емоцій ”

Яна Ярмолюк

“Мені подобається брати участь у різних соціальних заходах, тому я одразу ж долучилася до роботи у«Таборі співчуття». Це був прекрасний день, який ми провели в спеціалізованій школі, допомагаючи дітям зрозуміти важливі речі, які повинні знати усі.”

Оксана Ванько

“Волонтерство – це завжди весело!  Для мене це був незабутній досвід. Діти навчили мене бути сміливою і любити інших. На мою думку, всім потрібно спробувати такий вид діяльності, адже ви отримаєте багато нових емоцій! ”

Аліна Боднарчук

Ми сподіваємося, що волонтерство у нашому університеті та суспільстві загалом надалі буде тільки процвітати!

Не лінуймося робити добрі справи! Give in to giving!