Студент дня. Анастасія Красик

Рубрика «Студент дня» продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. «Студентом дня» сьогодні стала Анастасія Красик, студентка першого курсу магістратури факультету іноземної філології.

Улюблене місце в університеті: улюбленим місцем є те, де ніхто під час «вікна» мене не відволікає, тоді в мене є можливість почитати книгу, пізнавальну лекцію чи підготуватися до заняття. Це їдальня, диванчики або читальний зал.

Що робити, якщо запізнюєшся на пару? Намагаюся не запізнюватися. А тим, хто запізнюється, раджу виховувати в собі пунктуальність і поважати свій та чужий час.

Ідеальний обід студента: Ідеальний обід студента — це той, який приготувала мама своїми турботливими руками після піврічної відсутності вдома.

Найкраща підготовка до сесії: Насамперед потрібно уважно слухати лекції викладачів, а також ретельно готуватися до практичних занять. Це допоможе краще засвоїти новий матеріал. А перед екзаменом достатньо лише повторити  пройдений матеріал і вивчити теми, які виносяться на самостійне опрацювання. По-друге, варто цікавитися якимись додатковими матеріалами, постійно підвищувати свій інтелектуальний рівень, читати книги з різних галузей науки. Це допоможе «викрутитися» тоді, коли виникне якийсь не дуже зручний для студента момент під час складання іспиту.

Побажання до 100-річчя університету: Університету бажаю завжди бути молодіжним осередком. Нехай нашу alma mater постійно супроводжує успіх, стабільність, розквіт. Щоб в університеті завжди працювали висококваліфіковані фахівці й навчалися розумні студенти.

Діана Яцишин, студентка 3 курсу факультету іноземної філології