Концерт-мюзикл «Across the Globe» подорожує школами Дунаєвеччини

28 лютого 2019 року за сприяння ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Копилова С. А., керівника відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки Адамовського В. І., за підтримки управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, директора Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Ковальчука Л. М., директора Дунаєвецького НВК (профіль:фізико-математичний, філологічний) Чекмана Ю. П., директора Дунаєвецької ЗОШ № 2 Свистяка В. М., директора Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (профіль: українська філологія) Антюка О. П. відбувся профорієнтаційний захід, організований кафедрою іноземних мов факультету іноземної філології (завідувач кафедри Уманець А. В.).

Музична феєрія зачарувала всіх – дітей і дорослих. Студентам вдалося передати учням часточку своєї душі, створивши атмосферу свята спілкування, пісні, танцю… Заохочені теплим прийомом, підтримкою, зацікавленими очима дітей та спільною справою, вони показали чарівне дійство – перенесли всіх присутніх у віртуальну кругосвітню подорож.

Розпочалась подорож з Латинської Америки. Динамічний виступ дівчат-черлідерш (Власова Аліна, Сінкевич Вікторія, Куткіна Тетяна, студенти факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) переніс глядачів у міські райони Ріо-де-Жанейро та запалив енергією весь зал.

Поважна, розмірена Європа… Віртуально вихованці закладу відвідали незабутню Францію. Всю красу та мелодійність мови допомогли відчути студенти історичного факультету, які створили незабутню композицію “Je t’aime” (спів – Ковтуняк Катерина, танцювальний супровід – Пацан Діана та Корженко Артур). Лунала також поезія Василя Симоненка у французькому перекладі (Довга Аліна, студентка І курсу факультету української філології та журналістики). Стара добра Великобританія вразила середньовічними мотивами та ірландськими танцями (Ставська Єлізавета, Концунтейло Марія, Болюк Ангеліна – студенти ІІ курсу природничого факультету). Душевні та проникливі пісні  «Rise like a Phoenix» (Ковтуняк Катерина) та «Chandelier» (спів – Молчанкіна Діана, гітарний супровід – Горохлюк Володимир, студенти ІV курсу педагогічного факультету) не залишила байдужим нікого. Сучасна та динамічна композиція пролунала у виконанні дуету (скрипка – Радецька Юлія, магістрантка І курсу педагогічного факультету, гітара – Горохлюк Володимир).

Глибока індійська культура була представлена індійським танцем (Ставська Єлізавета, Концунтейло Марія, Болюк Ангеліна – студенти ІІ курсу природничого факультету).

Далека, незвідана Азія… Студентка ІІІ курсу факультету української філології та журналістики Кравчук Вікторія виконала японську пісню “Escape”. Енергійний хіп-хоп (Заяць Христина, Лазурко Марія – студенти ІІ курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) не давав учням нудьгувати і запалював зал. Запальна корейська пісня “Bboom Bboom” (Кравчук Вікторія) не залишила байдужим нікого. Турецький танець у виконанні Муравської Тетяни (магістрантка І курсу факультету української філології та журналістики) запав у душу дорослим і дітям завдяки майстерному виконанню.

Продовжилась навколосвітня подорож до Сербії. Емоційне виконання хіта «Molitva» (Баранюк Інна, студентка ІІ курсу природничого факультету) захопило учнів. Подорожуючи Східною Європою, школярі захоплено слухали ритмічну молдавську пісню “Sub Pielea Mea”, яку майстерно виконав Воробець Тарас, студент ІІІ курсу природничого факультету, та були зачаровані мелодійною польською піснею “Niepowiem jak” у виконанні Кавунець Анни, студентки ІІ курсу економічного факультету.

Закінчення подорожі піснею «Ще не вмерла Україна» польською мовою у виконанні Баранюк Інни та загальний вихід учасників мюзиклу зірвали оплески вдячних глядачів.

Час збіг непомітно.

Харизматичні ведучі Біляк Михайло (студент ІІІ курсу історичного факультету) та Норкіна Анастасія (студентка ІІ курсу природничого факультету) супроводжували глядачів у віртуальній подорожі та англійською мовою коментували всі події. Загалом зі сцени звучало 7 мов: англійська,  французька, сербська, польська, молдавська, корейська та японська.

Музичний супровід свята забезпечив Віталій Смірнов (студент І курсу фізико-математичного факультету).

Завершили концерт-мюзикл показ відеоролика про Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, виступи директора Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Ковальчука Л. М. та  завідувача кафедри іноземних мов, кандидата філологічних наук, доцента Уманець А. В.