Дякуємо за довгий, славний трудовий шлях

На початку березня на заслужений відпочинок, після багатьох років сумлінної праці, пішов доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавста ТИТЯНІН Костянтин Олексійович (18.11.1957 с. Слов’янка Хаcанського р-ну Приморського краю) – дослідник історії російської літератури ХІХ-ХХ ст., кандидат філолологічних наук (1994), доцент (2001).

1975 закінчив Кам’янець-Подільську СШ №9. 1978-1982 навчався на філологічному факультеті Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту. Після закінчення інституту працював вчителем російської мови та літератури у Блищанівській  восьмирічній школі Дунаєвецького р-ну Хмельницької обл. З 1986  працював у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. У 1994 р. в Інституті літератури ім. Т.Г. Шевченка захистив кандидатську дисертацію «Традиційні образи та сюжетні мотиви в романі М. О Булгакова “Майстер і Маргарита”» (науковий керівник – д. філол. н., проф. Волков А.Р.). Автор понад 60 публікацій.

Увесь колектив факультету сердечно дякує Костянтину Олексійовичу за довгий, славний трудовий шлях. Бажаємо щастя, здоров’я і довгих років життя!