Awesome! Мюзикл іноземними мовами “Across the Globe” вже у Новій Ушиці

8 квітня 2019 року відбувся черговий виїзд студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у рамках профорієнтаційної роботи. Цього разу самодіяльні артисти відвідали Новоушицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія» (директор Зваричук Алла Вікторівна), Новоушицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (директор Маковійчук Лідія Степанівна), Новоушицький будинок дитячої творчості (директор Моспан Надія Миколаївна). Профорієнтаційний захід відбувся за сприяння ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Копилова С.А., керівника відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки Адамовського В.І., начальника Новоушицького відділу освіти Власової М. М.. Організатором концерту-мюзиклу виступила кафедра іноземних мов факультету іноземної філології (завідувач кафедри Уманець А.В.).

Дійство відбувалось у приміщенні Новоушицького будинку дитячої творчості. Глядацький зал не поміщав усіх бажаючих. До районного центру з’їхались учні кількох шкіл району. Школярі тепло приймали гостей з Кам’янця-Подільського. Студенти шести факультетів виконували пісні та танці народів світу. Історичний факультет представляли Біляк Михайло, Ковтуняк Катерина та Пацан Діана. Студенти природничого факультету Норкіна Анастасія, Ставська Єлізавета, Концунтейло Марія, Болюк Ангеліна, Баранюк Інна, Воробець Тарас також активно долучились до виїзного університетського заходу. Факультет корекційної і соціальної педагогіки та психології був представлений виступами студентів Власової Аліни, Квас-Сінкевич Вікторії, Куткіної Тетяни, Цапок Дарії, Джурик Владислави, Заяць Христини, Лазурко Марії, Костюк Олесі. Факультет української філології та журналістики представляли студенти Довга Аліна, Кравчук Вікторія, Отвіновська Анастасія, Мельник Ярослав, магістрантка Муравська Тетяна, економічний – Кавунець Анна. Технічний супровід свята забезпечував студент фізико-математичного факультету Смірнов Віталій, фотосупровід – студентка факультету української філології та журналістики Чуніна Ольга.

Відеоролик про Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка став логічним завершенням профорієнтаційного заходу. Студенти та школярі тепло поспілкувалися, обмінялись номерами телефонів, зробили фото на згадку. Захід пройшов у веселій, дружній атмосфері та залишив у пам’яті учнів і студентів незабутні враження.