Конкурс науково-дослідних робіт

Хмельницька обласна рада з метою стимулювання проведення в регіоні фундаментальних, прикладних наукових досліджень технічного профілю, досліджень за тематикою суспільних та гуманітарних наук, розробок нових технологій, обладнання і матеріалів та впровадження їх у виробництво на підприємствах області, а також стимулювання науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, оголошує конкурс закінчених науково-дослідних робіт (далі – НДР).

Конкурс проводиться у п’яти номінаціях: прикладні/фундаментальні НДР (технічного профілю); НДР за тематикою суспільних та гуманітарних наук; монографії; підручники і навчальні посібники; науково-технічні (експериментальні) розробки молодих вчених. У кожній номінації присуджуються: перша премія – три тисячі гривень; друга премія – дві тисячі гривень; третя премія – одна тисяча гривень.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, у термін з 1 до 25 квітня 2019 року подають на розгляд конкурсної комісії особисто або поштою такі документи: науково-дослідну роботу (монографію, підручник, навчальний посібник); заяву на участь в обласному конкурсі науково-дослідних робіт з відомостями та особистими підписами авторів, керівника організації (підприємства) відповідно до форми, встановленої Положенням (додаток 1); висновки компетентних установ та організацій щодо актуальності НДР, вартості їх розробки та впровадження, отриманий або очікуваний ефект від впровадження цих робіт; довідку про впровадження НДР у виробництво (при наявності); самооцінку автора НДР.

Зразки матеріалів, які подаються на конкурс, розміщено на сайті Фонду наукового і економічного розвитку Хмельницької області «Наука і життя» http://www.nauka.km.ua/.

Реєстраційні матеріали для участі у конкурсі надсилаються поштою (з датою на штемпелі поштового відправлення до 25 квітня 2019 року) або реєструються з 09 до 17 години за адресою: м. Хмельницький, вул. Володимирська, 92, 1-ий поверх, к. 101.

Довідки за телефоном (067) 931-29-17; 067-380-01-12 e-mail: nauka_gytia@ukr.net

Детальніше на сайті – Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/do-vidoma-naukovciv-khmelnickoi-obl-2/

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *