“Human trafficking Awareness” та “Media Literacy”

15 квітня 2019 року викладачі кафедри англійської мови, вчителі загальноосвітніх шкіл міста та студенти факультету іноземної філології мали змогу долучитися до cемінарів, проведених волонтерами Корпусу Миру США в Україні Nia Velazquez і Gabriel Cortez. Було проведено 2 методичні науково-практичні семінари на особливо актуальні у сучасному відкритому суспільстві теми: ‘Human trafficking Awareness’(Торгівля людьми) та ‘Media Literacy’(Медіа грамотність) .

Nia Velazquez ознайомила присутніх з результатами дослідження, проведеного в Україні, щодо випадків торгівлі людьми, а також дала цінні поради щодо попередження та алгоритму дій в таких ситуаціях.

Gabriel Cortez, розповів про те, як розрізняти надійні та підозрілі джерела інформацій в медіа просторі та уникати маніпулятивних впливів.

Доповідачі наголосили на необхідності постійно доносити цю інформацію учням та студентам, формувати та розвивати їхню соціальну свідомість та освіченість.

Thank you, Nia Velazquez and Gabriel Cortez for sharing your knowledge and raising vital topics for discussion and understanding!