Інтернет-конференція«Англійська мова у міждисциплінарному контексті безперервної освіти»

9-16 квітня 2019 року кафедра англійської мови Кам’янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка у співпраці з кафедрою англійської філології Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, ННІ іноземної філології Житомирського державного університету імені Івана Франка, Донецьким національним університетом імені Василя Стуса (м. Вінниця), Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка, Університетом Миколи Коперника (м. Торунь, Польща) провела VІІ Міжнародну студентську інтернет-конференцію «Англійська мова у міждисциплінарному контексті безперервної освіти». До конференції також долучилися студенти Хмельницького національного університету.

Робота конференції була організована за такими секціями: міждисциплінарні аспекти мови та комунікації; мовна еволюція та зміна; семантика, синтаксис і використання мови; мовні одиниці в тексті та дискурсі; мова та засоби масової інформації; порівняльне вивчення мови; літературна семантика; перекладознавство; перспективи викладання та вивчення іноземної мови.

На сайті конференції http://englishcontext.kpnu.edu.ua 73 учасники представили доповіді з актуальних проблем сучасної лінгвістики, літературної семантики, перекладознавства та методики викладання іноземних мов. Студенти активно коментували наукові розвідки і поглиблювали знання з обраної тематики наукового дослідження.

Оргкомітет щиро дякує усім учасникам за активну участь у конференції та сподівається на подальшу плідну співпрацю. Окрема подяка науковим наставникам юних дослідників, викладачам, які розвивають науковий потенціал студентів та керують їхніми дослідженнями.