Across the Globe

18 квітня 2019 року в рамках проведення тижня факультету іноземної філології відбувся творчий захід, у якому взяли участь студенти різних факультетів нашого університету. Організатором концерту-мюзиклу виступила кафедра іноземних мов (завідувач кафедри Уманець А.В.).
До концерту-мюзиклу долучились магістранти та студенти 1-3 курсів університету. Історичний факультет представляли Ковтуняк Катерина та Пацан Діана, природничий факультет – Норкіна Анастасія, Ставська Єлізавета, Концунтейло Марія, Болюк Ангеліна, Баранюк Інна, Воробець Тарас. Факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології був представлений виступами студентів Власової Аліни, Квас-Сінкевич Вікторії, Куткіної Тетяни, Столярчук Катерини, Джурик Владислави, Заяць Христини, Лазурко Марії, Костюк Олесі. Факультет української філології та журналістики представляли студенти Довга Аліна, Кравчук Вікторія, магістранта Муравська Тетяна, економічний – Кавунець Анна, фізико-математичний – Компан Вадим. Технічний супровід свята забезпечував студент фізико-математичного факультету Смірнов Віталій, фотосупровід – студент факультету української філології та журналістики Олексюк Федір.
Неймовірна енергетика, позитивні емоції, щирі посмішки наповнювали глядацьку залу впродовж усього виступу студентів. Найкращою нагородою для артистів стали вдячні аплодисменти та теплий прийом глядачів. А від адміністрації університету та за підтримки відділу навчально-виховної роботи і гуманітарної політики студенти отримали безкоштовні квитки на дискотеку у City Fashion Club. GOOD LUCK!!!