#EVERYOUNG_WILL

Уже вп’яте з ініціативи кафедри англійської мови у квітні студенти під незмінним керівництвом викладача кафедри англійської мови С.І. Никитюк вшановують поетичними читаннями пам’ять і творчість великого англійського драматурга, актора та поета Вільяма Шекспіра.

За 5 років 70 студентів факультету іноземної філології, української філології та журналістики і природничого факультету взяли учать у проведенні свята. Продекламовано 42 сонети англійською, німецькою, польською, французькою, італійською, іспанською мовами та у власних перекладах студентів. Варто відзначити незмінних учасників усіх п’яти перформансів – кандидата філологічних наук, доцента П.Л. Шулик і магістрантку Красик Анастасію.

17.04.2019 р. відбувся перформанс “#EVERYOUNG_WILL”. Загальний піднесений настрій створили першокурсники під керівництвом викладача кафедри англійської мови Н.І. Фрасинюк, які виступили з інтерпретацією творчості Шекспіра у сучасному стилі. Сонети Шекспіра звучали англійською, німецькою, польською, французькою мовами. Третій рік поспіль свої власні переклади сонетів українською мовою пропонують третьокурсниці Боднар Тетяна, Мартинюк Анастасія та Михайлюк Ольга. Були представлені проекти із крилатими висловами із п’єс, проведені конкурси і вікторини.

Бурхливі овації викликали інсценізації уривків з п’єс Великого Майстра «Король Лір», «Отелло» та «Гамлет» мовою оригіналу у виконанні студентів факультету іноземної філології Руданець Христини, Стратейчук Каріни, Лісової Владислави, Гаврилюка Юрія, Задачіна Дениса, Золочевської Софії, Волоховського Дмитра, Желдака Дмитра. Родзинкою вечора було виконання сонету 148 другокурсницею Золочевською Софією у супроводі гавайської гітари укулеле.

Гучними оплесками зустріли присутні тріо: сестер Рекіт Вікторії і Віталії, які презентували 8-й сонет Шекспіра під клавішний акомпанемент Богдана Польського.

Студенти факультету іноземної філології виявляють жваве зацікавлення дійством, із інтересом та творчим підходом ставляться до його підготовки та проведення.

Дякуємо студентам, завідувачеві кафедри англійської мови О.В. Галайбіді, викладачам Д.Ю. Хохель та волонтерці Корпусу Миру Ешлі Емерсон, С.В. Польовій, С.І. Никитюк, Н.І. Фрасинюк (кафедра англійської мови), П.Л. Шулик (кафедра германських мов і зарубіжної літератури), В.В. Ринді, Н.І. Дворницькій (кафедра слов’янської філології та загального мовознавства) за винахідливість, наполегливість, творчий підхід і любов до іноземних мов та поетичного слова В. Шекспіра.