ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ ЗА ПІДСУМКАМИ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ І МАГІСТРАНТІВ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Наукова конференція підбила підсумки НДР студентів та магістрантів факультету іноземної філології 2018-2019 навчального року і засвідчила зростання як  кількісного, так і якісного показника цієї роботи. Учасники працювали у секції Іноземна філологія, що складалася з 19 підсекцій. Основні напрямки досліджень визначалися як проблематикою колективних тем, які розробляються на кафедрах факультету, так і проблемами індивідуальних наукових розвідок (курсових, магістерських робіт). У роботі підсекцій використовувалися різні форми роботи, що сприяло виникненню дискусій та ґрунтовному обговоренню проблем. У зв’язку з тим, що магістранти у час запланованих засідань підсекцій перебували на педагогічній практиці, конференція проходила у два етапи: 24 квітня про свої наукові досягнення звітували студенти перших-четвертих курсів, 7 травня – магістранти.

У цілому студенти та магістранти у всіх підсекціях продемонстрували достатній рівень виконання своєї науково-дослідної роботи. Більшість доповідей  свідчили про глибоку обізнаність студентів щодо стану дослідження проблем у сучасній науці, належний рівень їх методологічної підготовки, вміння представити найцінніші результати їх дослідницької роботи.  Цьогорічна конференція  засвідчила значну активність у науковій роботі студентів  4 курсів, що є запорукою високого рівня наукової підготовки майбутніх магістрантів. Показово і те, що студенти перших-третіх курсів не просто взяли участь у конференції, а опинилася серед переможців наукового змагання. Доповіді студентів у підсекціях супроводжувались презентаціями, що сприяло загальному розумінню  представленої проблеми та досягнутих результатів. Розмаїття тем представлених доповідей свідчить про широке коло наукових інтересів студентів та їх керівників, що може виявитись значним потенціалом для участі студентів у всеукраїнських та міжнародних конференціях, конкурсах наукових робіт в майбутньому. У своїх доповідях студенти і магістранти акцентували увагу на особистому внеску у досліджувану проблему.

У підсекція були відзначені кращі доповіді студентів та магістрантів

1 місце

Брайчук  Тетяна, студентка 3 курсу