Тема «Туризм в Україні»

У рамках вивчення теми «Туризм в Україні» студентами першого курсу факультету іноземної філології було проведено  екскурсію англійською мовою вулицями та місцями старовинного міста на Поділлі.

Попередньо група провела організаційні підготовчі моменти,а саме: визначила місця, про які розповідатиме кожен студент, далі студентами було здійснено роботу над тим, де знаходиться місце, його історія, легенди, пов’язані з ним.

Екскурсія Кам’янцем розпочалась  університетом, про який ми дізналися чимало нових для нас фактів. Далі ми подорожували вулицями міста, дізнавалися щось нове про вже знайомі місця, які просякнуті старовинною історією та оповиті легендами, відвідали костели, церкви, Ратушу, зробили чимало фотографій на згадку про прекрасний та пізнавальний день.

Екскурсія принесла неймовірну кількість позитивних та приємних емоцій, адже кожен студент мав можливість проявити себе, свої навички у вмінні співпрацювати з публікою, подати стисло інформацію, зацікавити слухачів. В цілому ця «подорож» містом дала можливість розширити свій кругозір та зрозуміти, що світ навколо нас – не менш прекрасний, і не потрібно їхати за тисячі кілометрів від будинку, щоб побачити красу та отримати незабутні  емоції.

Ольга Мейко, староста групи Ang1-B18