ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

Словацька Республіка надає стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти своєї країни. У 2020-2021 н.р. для українців передбачені квоти:

• до 5 студентів на часткове навчання до закладів вищої освіти терміном до 10 місяців;
  • до 3 студентів 5-го курсу за спеціальністю «Словацька мова» терміном до 5 місяців;
  • до 5 стажистів та докторантів /аспірантів (з метою викладання лекцій або науково-дослідницьких робіт для викладачів ЗВО) із загальним терміном перебування до 10 місяців;
  • 5 осіб для участі у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2020 року (Stadia Academeca Slovaca).

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

• безкоштовне навчання;
  • виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів / аспірантів у Словацькій Республіці;
  • проживання у студентських гуртожитках.

Інформація про перелік необхідних документів та умови участі у стипендійній програмі знаходяться за посиланням: https://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-for-20202021/.

Крайній термін подачі заявок – 10 квітня 2020 року.

СТИПЕНДІЇ СЛОВАЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!