British Council (Британська Рада)–міжнародна організація Сполученого королівства. Розповсюдження освітніх можливостей та розширення культурних відносин є головною метою організації.

2 квітня 2018 року підписано угоду про партнерство між Британською Радою в Україні та Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка. Угода визначає умови співпраці між Британською Радою та Університетом у програмі «Активні Громадяни».

 

 

 

 

 

Програма «Активні Громадяни» сприяє внутрішній консолідації громадян шляхом громадянської активності та волонтерській діяльності. Програма реалізується Британською Радою у партнерстві з широким колом організацій, що здійснюють діяльність на міжнародному, національному та локальному рівнях. Навчальний шлях Активних Громадян є фундаментом всієї програми. Він базується на дослідженні взаємовідносин між людьми та усвідомленням ними різноманіття. Навчальний шлях ґрунтується на визнанні суспільної справедливості, суспільної інклюзії, можливості людей керувати формуванням суспільства.

 

British Council in Ukraine: «Шкільний учитель нового покоління»,

Київ, 26 листопада 2019 р.

Можливість долучитися до впровадження надсучасної програми та методики, проекту підготовки «Шкільного учителя нового покоління», представленого Саймоном Вільямсом,  Аланом Макензі, а також українськими університетами, учасниками проекту, є справжнім викликом для сміливої та креативної команди факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

 

Проєкт соціальної дії «Unisport»

 

 

 

 

 

Нові можливості для молоді в межах програми «Активні громадяни»

 

 

 

 

 

 

Higher Education Teaching Excellence Programme

About Higher Education Teaching Excellence Programme

Kamianets-Podіlskyi National Ivan Ohiienko University – Programme Participant 2021-2022

ТЕТЯНА СТОРЧОВА – УЧАСНИЦЯ КОМАНДИ УНІВЕРСИТЕТУ ОГІЄНКА У ПРОЄКТІ «ПРОГРАМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ВИКЛАДАННЯ У ВИЩІЙ ОСВІТІ»

 

 

К-ПНУ в Teaching Excellence: учасники програми розпочали навчання

 

 

 

 

Module Fair for students у межах проєкту Програми вдосконалення викладання у вищій школі

 

 

 

Перший тренінг від учасників Програми Teaching Excellence: проєкт OHIIENKO-DEH