Peace Corps

(Корпус Миру)

Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу Миру США в Україні. Відтоді Корпус Миру співпрацює з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, і Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України над спільно запланованими проектами.

Три цілі Корпусу Миру

  1. Допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації
  2. Сприяти кращому розумінню американців українцями
  3. Сприяти кращому розумінню українців з боку американців

Проекти

Викладання англійської мови як іноземної:

Волонтери викладають англійську мову в середніх школах, університетах та педагогічних коледжах та проводять тренінги в інститутах післядипломної освіти педагогічних кадрів. Застосовуючи методи навчання, орієнтовані на учнів, волонтери співпрацюють з українськими вчителями над вдосконаленням навчального процесу та педагогіки. Ці методи призводять до покращення результатів навчання англійській мові, громадянській освіті та іншим навичкам, які допоможуть студентам здобути успіх як у подальшій освіті, так і в майбутній кар’єрі.

Розвиток молоді:

Волонтери працюють у середніх школах, технікумах, і неурядових організаціях і співпрацюють з місцевими відділами у справах молоді та спорту аби допомогти молодим українцям підготуватися до роботи та життя в новій Україні. Вони пропонують учням та викладачам позитивні стратегії молодіжного розвитку, організовують шкільні заняття, позакласні заходи і реалізовують громадські проекти, спрямовані на запобігання зловживанню алкоголем, палінню, вживанню наркотиків та розповсюдженню ВІЛ. Волонтери популяризують здоровий спосіб життя, і сприяють розвитку навичок у галузях інформаційних технологій, бізнесу, лідерства, громадянської свідомості, екології та кар’єрного розвитку.

Розвиток громад:

Волонтери здебільшого співпрацюють з неурядовими організаціями і у партнерстві з муніципальними або сільськими організаціями самоврядування. Добровольці сприяють соціальному та організаційному розвитку на місцевому рівні, щоб збільшити компетенції членів громад і виконавців послуг, щоб сприяти сталому розвитку місцевих організацій шляхом нарощування потенціалу та організації робіт, і міжгалузевому співробітництву та запровадженню зав’язків між неурядовими, урядовими організаціями та іншими.

 

На факультеті іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з 2017 року Корпус Миру представляє Ешлі Емерсон.

Волонтер Корпусу Миру Ешлі Емерсон розпочала свою роботу на факультеті іноземної філології 5 грудня 2017 року. Вона працює в рамках проекту «Викладання англійської мови як іноземної».
Метою проекту є викладання англійської мови у загальноосвітніх школах, університетах та педагогічних коледжах, а також проведення тренінгів в інститутах післядипломної освіти педагогічних кадрів. Волонтери допомагають педагогам розширити спектр засобів навчання для роботи в класі та надати студентам можливості оволодіти мовними навичками, які допоможуть їм досягти успіху як у подальшій освіті, так і в майбутній кар’єрі. Двічі на тиждень Ешлі проводить «Мовний клуб» зі студентами різних факультетів. Разом з викладачами кафедри англійської мови, Ешлі працює у формі командного викладання, суть якого полягає в спільній підготовці та проведені заняття.