У збірнику наукових праць висвітлюються актуальні проблеми сучасного мовознавства, літературознавства, методики викладання філологічних дисциплін, представлено широкий спектр наукових розробок вітчизняних і закордонних дослідників.
Видання адресовано професійним філологам, докторантам і аспірантам, усім тим, хто цікавиться сучасним станом розвитку філології.

This collection of scientific papers represents topical issues of modern linguistics, literary criticism, methods of teaching philological disciplines and a wide range of scientific studies made by local and foreign researchers. The issue is addressed to professional philologists, graduate and doctorate students and all those interested in the state of the art of philology.

Рік заснування – 1993. До 1999 р. – Збірник наукових праць Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту. Серія філологічна

Збірник включено до Переліку наукових фахових видань України з філологічних наук (Наказ Мінівстерства освіти і науки України № 820 від 11.07.2016 року) до квітня 2020 р.
Свідоцтво про державну реєстрацію засобу масової інформації серія КВ No14660-3631ПР від 01.12.2008 р.

Збірник наукових праць «Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Філологічні науки» проіндексовано у міжнародних наукометричних базах:
Іndex Copernicus (ІС), GOOGLE SCHOLAR

АРХІВ ВИПУСКІВ:

1. Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Філологічні науки. Випуск 46. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2018. – 220 с.
  2. Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Філологічні науки. Випуск 47. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2018. – 174 с.
  3. Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Філологічні науки. Випуск 48. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2019. – 266 с.
  4. Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Філологічні науки. Випуск 49. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2019. – 128 с.
  5. Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Філологічні науки. Випуск 50. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2019. – 166 с.
  6. Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Філологічні науки. Випуск 52. – Кам’янець-Подільський: Видавець Панькова А. С., 2020. – 132 с.