«Іноземна мова у полікультурному просторі: досвід та перспективи»: збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції

У збірнику матеріалів  Всеукраїнської конференції «Іноземна мова у полікультурному просторі: досвід та перспективи» представлені доповіді учасників, які відображають різноаспектні дослідження актуальних проблем сучасної філологічної науки в Україні та світі.

АРХІВ ВИПУСКІВ:

1. «Іноземна мова у полікультурному просторі: досвід та перспективи» : збірник матеріалів І Всеукраїнської науково-практичної конференції, м. Кам’янець-Подільський, 10 квітня 2019 р. / редкол. Т.В. Калинюк (відп. ред.) та ін. Кам’янець-Подільський : Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2019. 268 с.
  2. «Іноземна мова у полікультурному просторі: досвід та перспективи» : збірник матеріалів ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції, м. Кам’янець-Подільський, 9 квітня 2020 р. / редкол. Т.В. Калинюк (відп. ред.) та ін. Кам’янець-Подільський : Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2020. 206 с.
  3. «Іноземна мова у полікультурному просторі: досвід та перспективи» : збірник матеріалів ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції, м. Кам’янець-Подільський, 8 квітня 2021 р. / редкол. Т.В. Калинюк (відп. ред.) та ін. Кам’янець-Подільський : Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2021. 236 с.
  4. «Іноземна мова у полікультурному просторі: досвід та перспективи» : збірник матеріалів ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції, м. Кам’янець-Подільський, 19 травня 2022 р. / редкол. Т.В. Калинюк (відп. ред.) та ін. Кам’янець-Подільський : Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2022. 166 с.
  5. «Іноземна мова у полікультурному просторі: досвід та перспективи» : збірник матеріалів V Всеукраїнської науково-практичної конференції, м. Кам’янець-Подільський, 6 квітня 2023 р. / редкол. Т.В. Калинюк (відп. ред.) та ін. Кам’янець-Подільський : Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2023. 166 с.