Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка містить статті за підсумками наукової роботи здобувачів вищої освіти факультету.

Свідоцтво про державну реєстрацію засобу масової інформації серія КВ No14712-3683ПР від 12.12.2008 р.

АРХІВ ВИПУСКІВ:

1. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету. Випуск 1. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2008. – 212 с.
  2. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 2. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2009. – 188 с.
  3. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 3. –Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2010. – 96 с.
  4. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 4. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2011. –  196 с.
  5. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 5. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2012. –  172 с.
  6. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 6. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2013. – 244 с.
  7. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 7. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2014. –  312 с.
  8. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 8. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2015. –  252 с.
  9. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 9. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2016. –  156 с.
  10. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 10. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2017. – 112 с.
  11. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 11. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2018. –  96 с.
  12. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 12. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2019. – 124 с.
  13. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 13. – Кам’янець-Подільський: Видавець Панькова А. С., 2020. – 192 с.
  14. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 14. – Кам’янець-Подільський : ТОВ “Друкарня “Рута”, 2021. – 100 с.
  15. Збірник наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випуск 15. Кам’янець-Подільський : Видавець Ковальчук О.В., 2022. 90 с.