Міжнародний семінар від DAAD у Чернівцях

Упродовж 1 та 2 листопада студенти 2 курсу факультету іноземної філології, які вивчають німецької мову Богдан Ляска та Інна Шинкарюк, а також  студентка-магістрантка історичного факультету Анна Івончик на запрошення Німецької служби академічних обмінів (DAAD) взяли участь у міжнародному воркшопі на тему «Migration – die Mutter aller Probleme?», що проходив у німецькомовному центрі Gedankendach у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Серед 20 учасників семінару були представники навчальних закладів Сум, Мелітополя, Ізмаїла, Тернополя тощо. Модераторами заходу виступили лектори DAAD Юліан Шорр (м. Чернівці) та Карстен Грунвалдт (м.Суми).

Учасники обговорювали актуальні проблеми міграції в Європі, визначали їх причини та наслідки. Під час дискусій обмінювалися думками та знаходили можливі рішення.  Безперечно, для наших студентів це був чудовий досвід поглибити знання з німецької мови.

Bohdan Liaska: „Dieses Wochenende habe ich an DAAD-Workshops teilgenommen, die der Migration gewidmet waren. Während der zweitägigen Seminare haben wir gelernt, dass die moderne Welt ohne Migration nicht existieren kann. Migration spielt eine Schlüsselrolle in der Entwicklung der Welt. Wir haben viel über die Migrationsstatistik für Europa erfahren. Es wurde viel Zeit darauf verwendet, die Vor- und Nachteile der Migration zu erörtern. Während der Diskussionen gab es verschiedene Standpunkte, die alle Teilnehmer des Seminars als freundlich und verständnisvoll betrachteten. Ich habe Zeit mit großem Nutzen für mich selbst verbracht“.

МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР ВІД DAAD