Шоу іноземними мовами від студентів К-ПНУ імені Івана Огієнка.

27 листопада 2019 року у стінах Кам’янець-Подільської спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (директор школи-інтернату В’ячеслав Мельник) відбувся благодійний захід до Міжнародного дня людей з особливими потребами, організований кафедрою іноземних мов (завідувач кафедри Антоніна Уманець) за сприяння ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергія Копилова, керівника відділу профорієнтаційної роботи та до університетської підготовки Володимира Адамовського.

Шоу іноземними мовами презентували студенти I-ІV курсів К-ПНУ імені Івана Огієнка. Дарували школярам радість, гарний настрій та позитивні емоції студенти природничого факультету (Марія Концунтейло, Ангеліна Болюк, Єлізавета Ставська, Тарас Воробець), педагогічного факультету (Анастасія Рибак, Ірина Савліва, Єлизавета Хоптинська, Дмитро Душніцький, Вікторія Фенюк, Матеуш Притуляк, Віталіна Козак, Єлисей Турик, Ілля Турик, Катерина Продан, Діана Толубцова), економічного факультету (Анна Кавунець), факультету української філології та журналістики (Аліна Довга, Наталія Кісілішена), факультету корекційної та соціальної педагогіки та психології (Аліна Власова, Ірина Басюк, Дарія Цапок, Юліана Маковійчук, Вікторія Квас-Сінкевич, Катерина Столярчук, Владислава Джурик, Вікторія Рубановська), історичного факультету (Михайло Біляк) та фізико-математичного факультету (Софія Березовська). Музичний супровід свята забезпечив Віталій Смірнов (студент фізико-математичного факультету).

На годину діти поринули у чародійний фьюжн класики і модерну, реальності і фантастики, відчуваючи себе справжніми поліглотами. Щирі дитячі посмішки, захоплені погляди та вдячні аплодисменти супроводжували виступи артистів-аматорів. Після завершення концерту студенти вручили учням приємні подарунки-сюрпризи.

Оксана Городиська, старший викладач кафедри іноземних мов

Шоу іноземними мовами від студентів К-ПНУ імені Івана Огієнка.