Команда факультету іноземної філології К-ПНУ ім. І. Огієнка долучилась до марафону online зустрічей з випускниками 2021, нашими потенційними студентами. Кафедри факультету, завідувачі та викладачі, студенти Дмитро Сергушев, Владислава Лісова, Анна Денисюк, Владислав Степанянц, Анастасія Целушкова та Андрій Пристай злагоджено і професійно представили освітні програми та кваліфікаційні можливості для майбутніх студентів, перспективу участі в міжнародних програмах академічноі мобільності Erasmus +, DAAD, NAWA, виробничих практик у Республіці Польща (м.Ярослав).
Сподіваємось на зустріч з учасниками спілкування 1 вересня 2021 року під час урочистої посвяти в першокурсники.
Факультет іноземної філології чекає на Вас, наші шановні абітурієнти!
Щиро вдячні Прес-центру та Центру інформаційних технологій Університету Огієнка за супровід і технічну підтримку!
Разом до успіху!
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!