Вітаємо з обранням до вченої ради факультету іноземної філології Касянчук Софію Сергіївну, студентку 2 курсу, групи Аng2-B19.

Вітаємо з перемогою у конкурсі, щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях!

Нехай твоя повсякденна нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть реалізувати поставлені завдання й здійснити задумані плани.

Нехай притаманні тобі енергія, завзятість та наполегливість і надалі сприяють піднесенню іміджу нашого любого факультету та університету!

Нехай тебе завжди супроводжують творче натхнення й наснага, оптимізм, добро, гармонія, успіх, повага, удача, розуміння та підтримка студентів, викладачів і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги.

Студентська рада факультету іноземної філології.

Новини студентського самоврядування! Вітаємо Касянчук Софію Сергіївну з обранням до вченої ради факультету!