8 квітня 2021 року на факультеті іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася  презентація діяльності громадської організації «ҐФПС-Україна», яка опікується міжнародними академічними обмінами.

Перед присутніми виступили голова та засновниця ГО «ҐФПС-Україна» пані Вікторія-Анна Олександрівна Олійник, а також членкиня цієї ж організації – пані Анна Ігорівна Івончик,  яка є випускницею К-ПНУ ім. Івана Огієнка. Серед основних напрямків діяльності організації є підтримка участі здобувачів вищої освіти у міжнародних стипендійних програмах, проєктах, літніх мовних таборах, як на території України, так і у Німеччині, Польщі та Чехії. Пані Вікторія-Анна запросила здобувачів факультету іноземної філології долучитися до мовного клубу, який проводиться з метою обміну думками, а також для поглиблення знань з німецької мови.

Учасники зустрічі цікавилися особливостями проведення конкурсного відбору стипендіатів, написання мотиваційного листа тощо.

Щиро дякуємо за цікаву зустріч та сподіваємося на плідну співпрацю!

Презентація діяльності громадської організації «ҐФПС-Україна»