Вітаємо кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри німецької мови, доцента Тетяну КАЛИНЮК і кандидата філологічних наук, доцента кафедри, доцента Ольгу ДОБРИНЧУК з виходом із друку навчального посібника “Landeskunde: Deutschland”. Навчальний посібник укладено відповідно до програми навчальної дисципліни “Лінгвокраїнознавство Німеччини”. Його метою є формування й удосконалення соціокультурної компетенції здобувачів вищої освіти. У посібнику міститься інформація про географію, історію, політичний устрій, культурне життя, свята і традиції, систему освіти в Німеччині.

Навчальний посібник розрахований для здобувачів вищої освіти, учнів ліцеїв, гімназій та спеціалізованих шкіл, учителів німецької мови, а також усіх бажаючих поглибити свої знання з німецької мови.

Нова друкована продукція кафедри німецької мови!