Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі X Регіональної науково-практичної  конференції “Методика викладання філологічних дисциплін у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах України”.

Конференція відбудеться 9 грудня 2021 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на базі факультету іноземної філології.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, німецька, французька, польська.

Наукова проблематика конференції:

• лінгвопрагматичне вивчення мовних одиниць;
  • теорія і практика перекладу;
  • методичні аспекти викладання іноземних мов і зарубіжної літератури в освітніх навчальних закладах різного рівня і типу.

Для участі в конференції просимо до 20 листопада 2021 р. надіслати електронною поштою заявку, в якій вказати тему, інформацію про автора (прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь і вчене звання, місце роботи, телефон, E-mail), форму участі в конференції (очна чи заочна), а також тези доповіді обсягом 2-4 повні сторінки.

Вартість публікації у електронному збірнику – 60 грн.

Контакти: тел. 0384933361; 0673599310;

E-mail: petrova@kpnu.edu.ua

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Запрошуємо вас взяти участь у роботі X Регіональної науково-практичної конференції “Методика викладання філологічних дисциплін у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах України”