9 грудня 2021 року на факультеті  відбулася X Регіональна науково-практична конференція “Методика викладання філологічних дисциплін у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах України”. Робота конференції відбувалась у 6 секціях: “Теорія і практика викладання англійської мови у сучасному освітньому контенті”, “Новітні тенденції викладання німецької мови в європейському освітньому просторі”, “Іноземні мови професійного спрямування”, “Інноваційні шляхи та методи викладання слов’янських мов”, “Проблеми вивчення зарубіжної літератури”.  Секційні засідання відбулись у дистанційному форматі.  Учасники конференції виступили з доповідями, які висвітлювали актуальні проблеми навчання іноземних мов і зарубіжної літератури у вищій школі та закладах загальної середньої освіти. У роботі секційних засідань взяли участь вчителі іноземних мов та зарубіжної літератури Хмельницької області. Учасники конференції обмінялись новими ідеями та досвідом, обговорили нові шляхи подальшої співпраці. Матеріали конференції опубліковані у збірнику наукових праць “Методика викладання філологічних дисциплін у загально-освітніх та вищих навчальних закладах України. Кам’янець-Подільський: Кам’янець-Подільський національний університет імені Iвана Огієнка, 2021. 114 с.”

Секція “Теорія і практика викладання англійської мови у сучасному освітньому контенті”

Секція “Інноваційні шляхи та методи викладання слов’янських мов”

Секція “Проблеми вивчення зарубіжної літератури”

Секція “Іноземні мови професійного спрямування”