25 січня 2022 року, студентами групи Ang1-B18 та групи Fil1-B18 факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка був організований Благодійний ярмарок «Подаруй частинку свого серця!» для збору коштів на лікування Ярослава Савчука.
Щиро дякуємо всім, хто організував Благодійний ярмарок, хто долучився та просто завітав на смаколики і каву! Особлива подяка Маргариті Омельчук, студентці групи Ang1-B20 та Тетяні Гавловській, викладачці кафедри німецької мови за справжній поклик душі і серця!
Вашу участь і допомогу, вашу людяність і співчуття, вашу щирість і доброту неможливо оцінити грошима!
Всім зичимо здоров’я і добра!
Ярославчику, весь колектив факультету іноземної філології щиро бажає тобі успішного лікування та найшвидшого одужання!