ШАНОВНЕ СТУДЕНТСТВО!

Запрошуємо до участі у

Всеукраїнській науковій студентській інтернет конференції з міжнародною участю

«Мова у міждисциплінарному контексті безперервної освіти» (1 – 7 квітня 2022).

Мета конференції – обговорення міждисциплінарних проблем, які знаходяться на перетині лінгвістики, літературознавства та методики викладання іноземних мов; розвиток наукового чуття і мислення в загальному, лінгвістичному та прикладних аспектах, а також вміння брати участь у науковій дискусії та обмінюватися набутим досвідом.

Напрями роботи конференції:

1. Міждисциплінарні аспекти мови і комунікації.
  2. Сучасне перекладознавство: теорія і практика.
  3. Літературна семантика та літературознавство.
  4. Вивчення та викладання іноземних мов.

Форма участі – заочна (дистанційна). Участь у конференції передбачає публікацію тез в електронному збірнику матеріалів, розміщення тез для ознайомлення та їх взаємне коментування учасниками на web-сторінці http://englishcontext.kpnu.edu.ua з 1 по 7 квітня 2022.

Мови конференції: українська, англійська, німецька, польська.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ КОНФЕРЕНЦІЇ. ЗАВАНТАЖИТИ.

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науковій студентській інтернет конференції з міжнародною участю «Мова у міждисциплінарному контексті безперервної освіти» (1 – 7 квітня 2022)