14 лютого за ініціативи колишнього викладача Алєксандри Столярчик, завідувачки кафедри кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Наталії Стахнюк і асистента Вікторії Ринди, за сприяння директора Інформатичного технікуму (м. Торунь, Польща) Кінги Халєцької відбулась чергова зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська) з учнями технікуму.

Представники польської сторони Бартек Мацящик та Рафал Журавський познайомили своїх українських колег із середовищем програмування repl.it,  можливостями його використання в навчальній діяльності, технологією створення quiz – короткого онлайн-опитування, наприкінці якого показується результат. Наші студенти з цікавістю прослухали інформацію, виконали практичні завдання, а також збагатили лексику технічними термінами.

Дякуємо колегам за цікаву і корисну зустріч!

Цікава і корисна зустріч студентів-полоністів з учнями Інформатичного технікуму (м. Торунь, Республіка Польща)