У межах підписаної міжінституційної угоди з Університетом Костянтина Філософа в Нітрі (Словаччина) оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ за напрямом КА 171: міжнародна академічна мобільність для здобувачів вищої освіти Університету Огієнка.

Однією з форм академічної мобільності є практика. Практика має відповідати навчальним потребам здобувачів вищої освіти відповідно до мети освітньої програми та особистісному розвитку. Упродовж практики в європейському ЗВО здобувачі вищої освіти можуть не лише покращити знання іноземної мови та міжкультурні навички, а також свої soft skills, які високо цінуються майбутніми роботодавцями. Тривалість практики – 3 місяці. Учасники практики отримуватимуть грант на проживання та проїзд.

Хто може брати участь у конкурсі?

Здобувачі вищої освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (Мова і література (англійська), 014 Середня освіта (Мова і література (німецька), 035 Філологія спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська.

Вимоги для учасників конкурсного відбору:

1. Володіння англійською мовою на рівні не менше В1
  2. Мотиваційний лист
  3. Довідка про академічну успішність

Для участі у конкурсному відборі потрібно заповнити гугл-форму.

Реченець: 29 квітня 2022 р.

Тримаймо міжнародний стрій!

Усе буде Україна!

Відділ міжнародних зв’язків

Оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ для здобувачів вищої освіти К-ПНУ