23 квітня вважається особливою датою для поціновувачів іконічної особистості, видатного поета, драматурга та світового феномена – Вільяма Шекспіра. Так, 28 квітня студенти та викладачі кафедри англійської мови  взяли участь у виховному заході: “WE WILL BE, WILL!”
Колишня магістрантка Ольга Михайлюк, активна учасниця з 2015 року усіх заходів, присвячених Шекспіру, представила власну українську  інтерпретацію монологу Гамлета із однойменної п’єси. Ольга поділилася теплими спогадами про постановки Шекспіра, здійснені її одногрупниками упродовж 2015-2019 рр. Третьокурсниця Катерина Горевич розповіла 10 цікавих фактів із життя драматурга та його відомі вислови. Її колега Єлизавета Нетеча презентувала мистецьке втілення героїв драм Шекспіра.
Окремої уваги заслуговують студенти 1 курсу (Юліанна Лендел, Яна Калапац, Лілія Бараняк, Катерина Боль, Юлія Кондрюк), які презентували власні переклади шекспірівських сонетів, аналізували граматичні, фразеологічні та стилістичні явища у творах В. Шекспіра.
Послуговуючись літературною спадщиною В. Шекспіра, магістрантки Анастасія Конопельнюк та Анастасія Смеречинська порушили питання флористичної символіки.
Старший викладач кафедри англійської мови Ірина Казимір апелювала до факту прецедентності В. Шекспіра існуванням чималої кількості крилатих висловів у німецькому лінгвосоціумі, шляхом декламування ептонімів німецькою та англійською мовами.
Жваву атмосферу проведеного заходу доповнила доцент Оксана Галайбіда, а старший викладач Світлана Никитюк підвела підсумки офлайн заходів за 2015-2019 рр. та онлайнових форматів Шекспіра, мовляв, за ці роки його сонети звучали англ., нім., польською, франц., іспанською, італійською, завершивши захід словами заохочення першачків до творчих та наукових пошуків доробку Шекспіра.
WE WILL BE, WILL!