Науково-педагогічні працівники кафедри англійської мови провели тренувальні заняття для старшокласників. Завідувач кафедри, д-р філол. наук, проф. А.А.Марчишина ознайомила учнів із університетом, факультетом іноземної філології та освітніми програмами, які можна обрати, бажаючи поєднати майбутню професію зі знанням іноземних мов. Тренувальні заходи охоплювали три етапи: 1) «Англійська граматика: знаємо, вміємо, тестуємо» (модератори: канд. філол. н., ст. викл. І.С.Казимір, канд. філол. н., ст. викл. О.М.Литвинюк); 2) «Англійська лексика: (не)просто, (не)складно, (не)цікаво» (модератори: канд. філол. н., ст. викл. Д.Ю.Хохель, ст. викл. С.І.Никитюк); 3) «Англійська мова: знаю, вмію, перекладаю» (модератори: канд. філол. н., доц. О.В.Галайбіда, канд. філол. н., доц. І.А.Свідер). Юні гості активно працювали з роздатковим матеріалом, мультимедійними засобами, жваво цікавилися навчанням та студентським життям.

Молодь знову приходить до університету Огієнка. Так завжди було, так є і так буде! Буде Україна!

Англомовний тренінг для старшокласників