Внутрішня академічна мобільність – це завжди розширення горизонтів, набуття нового досвіду, цікаві зустрічі та знайомства. Реалізуючи договір про співпрацю між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Волинським національним університетом імені Лесі Українки, обмін здобувачами вищої освіти в рамках академічної мобільності,  навіть у таких важких умовах, реалізовано.

Такий обмін дозволив здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література)» (групи Nim1-B19 та НІМ360) факультетів іноземної філології обох партнерських університетів, розширити індивідуальний досвід щодо інших моделей створення та поширення знань, застосувати вже вироблені стратегії на практиці. Упродовж місяці здобувачі вищої освіти вивчали німецьку мову на практичних заняттях, виконували творчі завдання, відпрацьовували навички говоріння, читання, письма та аудіювання.

Величезна подяка керівництву закладів, деканам факультетів, науково-педагогічним працівникам, здобувачам вищої освіти за можливість втілення задумів та активну підтримку.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Реалізація академічної мобільності між К-ПНУ імені Івана Огієнка та Волинським національним університетом імені Лесі Українки