Шановні науковці!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом! День науки відзначається в Україні щорічно у третю суботу травня. Це свято всіх, хто вносить свій вклад у розвиток української та світової науки – від студентів та аспірантів до іменитих вчених.

Сьогодні науково-педагогічні працівники факультету іноземної філології попри всі складнощі воєнного лихоліття продовжують “тримати науковий фронт”: організовують та проводять всеукраїнські наукові конфереції та семінари, беруть участь у міжнародній науковій діяльності, публікують результати колективних та індивідуальних наукових досліджень.

Від усього серця бажаємо Вам мирного неба над головою, здоров’я, родинного затишку, творчого натхнення та нових наукових звершень.

Вітаємо з Днем науки!