25-26 травня 2022 року відбулася V Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Текст і дискурс: когнітивно-комунікативні перспективи», організована кафедрами англійської мови та германських мов і зарубіжної літератури К-ПНУ імені Івана Огієнка. Конференція стала інтернет-платформою для українських науковців, які запропонували власне бачення проблем у межах лінгвістики тексту та дискурсології.

Співорганізаторами конференції виступили кафедра англійської філології Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, кафедра англійської філології Донецького національного університету імені Василя Стуса та кафедра англійської філології та перекладу Житомирського державного університету імені Івана Франка. До участі в конференції також долучилися науковці з відокремленого структурного підрозділу «ВСП «Кам’янець-Подільський фаховий коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій», Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, закладу вищої освіти «Подільський державний університет», Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького національного університету.

З матеріалами конференції можна ознайомитися на сайті http://englishcontext.kpnu.edu.ua.

ІV Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Текст і дискурс: когнітивно-комунікативні перспективи»