15 та 16 вересня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов провели вхідне тестування на визначення професійно-орієнтованого володіння іноземною мовою для учасників освітнього процесу першого року навчання згідно з Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти та професійних цілей вивчення мови на основі загальних підходів, визначених стратегією розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2020-2030 навчальні роки. До тестування долучились студенти історичного факультету, фізико-математичного, педагогічного, природничо-економічного, фізичної культури, спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, Інституту української філології та журналістики.
Щиро дякуємо усім за сприяння та участь.

Тестування на визначення професійно-орієнтованого володіння іноземною мовою для учасників освітнього процесу першого року навчання