Дайджест академічної мобільності

Для здобувачів вищої освіти

Національна стипендіальна програма Словацької Республіки

Міністерство освіти і науки України інформує про новий прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в літньому семестрі 2022/2023 академічного року в межах Національної стипендіальної програми Словацької Республіки.

Національна стипендіальна програма Словацької Республіки була створена для підтримки мобільності іноземних студентів та аспірантів, викладачів ЗВО, дослідників і митців під час їхнього навчання чи дослідницької роботи в словацьких закладах вищої освіти і дослідницьких центрах.

Серед учасників Національної стипендіальної програми Словацької Республіки є представники Університету Огієнка – Іван БОРОВЕЦЬ,  кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії, та Оксана РУДЬ, студентка історичного факультету, спеціальність 032 (Історія та археологія).

Детальна інформація про програму у інформаційному бюлетні за покликанням

Подати заявку можна лише онлайн за покликанням.

Реченець – 30 жовтня 2022 р.

Ініціатива «Посли європейської молоді»  для молоді 16-26 років

Це можливість для молодих лідерів думок стати амбасадорами ЄС серед однолітків. Щоб у вас це добре виходило, програма передбачає безліч можливостей для формування лідерства, волонтерства та навичок, які знадобляться на роботі.

Щороку до мережі з-понад 500 молодих людей з 34 країн Європи долучаються нові амбасадори. Подайте заявку вже зараз, щоб бути серед них.

Ініціативою опікується проєкт EU Neighbours East. Детальна інформація про програму за покликанням.

Для участі в конкурсному відборі потрібно заповнити  онлайн-форму англійською мовою.

Реченець – 30 вересня 2022 року.

Для науково-педагогічних працівників

27 вересня о 16:00 відбудеться онлайн-зустріч із координатором Fulbright
Scholar Programs Веронікою Алексанич щодо старту подання заявок до
Fulbright Visiting Scholar Program.

Fulbright Visiting Scholar Program дає можливість проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Загальні вимоги до кандидатів:

– мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;

– знати англійську мову на рівні, достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;

– повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту: щомісячна стипендія, медичне страхування, квиток в обидва боки.

Реченець подання заявок – 15 жовтня 2022.

Посилання на зустріч (27 вересня, о 16.00)  в Zoom:
(ідентифікатор конференції: 874 1732 0998, код доступу: 675656)

Дайджест академічної мобільності